Hakkımızda

KAMU YEREL EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

MİSYONUMUZ;

Valilik, İl Özel İdaresi ve Belediyelerden oluşan Mahalli İdareler yerel yönetimler, Türk Bürokrasisindeki gelişen, değişen ve tüm yenilikleri eğitimlerle desteklemek karşılaştıkları sorunlara çözümler getirmektir.

Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, İl Özel İdare ve Belediyelerin birim müdürleri ve personellerineyönelik olarak düzenledigimiz , Hizmet İçi, Yurtdışı ve Yurt içi Eğitim Seminerleridir. Bu seminerlerde, Ulusal ve Bölgesel çapta düzenlenecek ve Eğitimlerimizi yerel yönetimler konusunda uzman hocalarımız verecektir.

Ana gayemiz hizmet, kalite, güven, eğitim ve hoşgörüdür.

VİZYONUMUZ;

Misyonumuzu en iyi şekilde gerçekleştirmektir. Mahalli İdarelerde vermiş olduğumuz hizmetleri sunarken, hizmet verdiğimiz yönetimlerin takdirlerini kazanmak, vereceğimiz eğitim, bilgi ile ülkemizin çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkmasına katkıda bulunacak öncü ve lider bir sivil toplum kuruluşu olmaktır.

NELER YAPIYORUZ;

 1. Kamuya yönelik değişen mevzuatlar ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Mali ve Hukuki Alanlarda danışmanlık hizmetleri veriyoruz.
 2. Mevzuatlar, insan kaynakları, kişisel ve yönetsel gelişim alanlarında Hizmet İçi Eğitimler veriyoruz.
 3. Danışmanlık ve eğitimlerimizin organizasyonundan tamamlanmasına kadar olan tüm süreçleri her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımızla planlıyor ve tüm operasyonunu yürütüyoruz.
 4. Eğitimlerimizi kurum içinde yaptığımız gibi; sadece teoriden bahseden, pratik uygulamaları kapsamayan, kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarını karşılamayan, sıkıcı, monolog, ülke şartlarını göz önünde bulundurmayan içerikler yerine; özgün, sadece teorik değil aynı zamanda pratik uygulamalara da yönelik, ihtiyaçlara cevap verebilen, eğlenceli, interaktif, ülke gerçeğini göz ardı etmeyen tarzda hazırlanmış, değişimlerin gözlemlenebildiği ve ihtiyaca yönelik genel katılıma açık Seminer Programları düzenleyerek de gerçekleştiriyoruz.
 5. Kurum ve kuruluşlarımızın Avrupa Birliği ve dünya standartlarına uyum sağlamaları, yurt dışındaki kurum, kuruluş, sektör ve belediyelerin çalışmalarını yakından takip etmeleri ve yerinde görebilmeleri için Yurtdışı Tetkik Geziler ve Seminerler düzenliyor, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışı organizasyonundan tamamlanmasına kadar olan tüm süreçleri mevzuatların öngördüğü şekilde her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımızla planlıyor ve tüm operasyonunu yürütüyoruz.
 6. Danışmanlık ve tüm eğitimlerimiz öncesinde kuruma ve kişilere özel ihtiyaç analizi, sonrasında değerlendirme anketleri ve davranış değişikliği izleme çalışmaları ile verdiğimiz hizmetlerin, en etkin biçimde, çalışanların iş ve sosyal yaşamına adapte ederek, davranış değişikliğine dönüşmesini ve bu gelişim ile değişimin kurum performansına yansımasını sağlıyoruz.

REFERANSLARIMIZ;

Gizlilik politikamız gereği referanslarımızı e-mail aracılığı ile göndermekteyiz. Lütfen referanslarımıza ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ;

 • Kamu Hukuku Uzmanları
 • Kanun Yapıcılar Ve Denetçiler
 • Alanında Uzman Akademisyenler
 • İş Dünyası Profesyonelleri
 • Üst Düzey Yöneticiler
 • Yazarlar
 • Kişisel Gelişim Uzmanları
 • Ekonomistler
 • Girişimciler

 
 

Eğitimlerimizden Haberdar Olmak için E-Bültenimize Kayıt Olabilirsiniza b y2 z2 o2 c2 x2 j2 l2 k2 i2 e2 f2 g2 h2 g2 d2