09-16 ŞUBAT 2020 Benelux & Paris Brüksel – Amsterdam -Köln – Lüksemburg | Kamu Yerel Eğitim ve Danışmanlık
 

09-16 ŞUBAT 2020 Benelux & Paris Brüksel – Amsterdam -Köln – Lüksemburg

09-16 ŞUBAT 2020 Benelux & Paris Brüksel – Amsterdam -Köln – Lüksemburg

 EĞİTİMİMİZ BAKANLIK İZİNLİDİR.

 Seminerimize; Belediye Başkanları, Genel Sekreterler, İl Genel Meclisi Başkan ve Üyeleri, İl Özel İdaresi Yetkilileri, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Yazı İşleri, Mali Hizmetler, İnsan Kaynakları Müdürleri, Fen İşleri, Özel Kalem, İmar İşleri, Hukuk İşleri, IBM (Bilgi İşlem), İtfaiye, Park ve Bahçeler ve Zabıta Müdürleri ile Sulama Birliği Başkanları, Köylere Hizmet Götürme Birlik Başkan ve Meclis Üyeleri, ayrıca diğer ilgili birim amirleri ve belediye personeli (memur, kadrolu ve geçici işçiler ile sözleşmeli personel) katılabilir.

 Sayın: Başkanım, Başkan Yardımcılarım ve Tüm Birimler;

09-16 ŞUBAT 2020 Benelux & Paris Brüksel – Amsterdam -Köln – Lüksemburg

09 Şubat              THY               TK1937                   IST-BRU            08.45-10.30

16 Şubat              THY               TK1944                   BRU-IST            15.15-20.30

09 Şubat (İstanbul-Brüksel-Amsterdam): İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 06:30’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1937 sefer sayılı uçuşu ile 08:45’de Brüksel’e uçuş. Yerel saat ile 10:30’da varış. Varışımıza istinaden Amsterdam’a hareket ve panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

10 Şubat (Amsterdam): Sabah kahvaltısını ardından serbest zaman. Marken ve Volendam kasabaları, Delft şehri ve tekne ile Amsterdam kanalları görülecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılan Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz.  Ardından Mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehrini geziyor ve tur sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelinizde.

11 Şubat (Amsterdam-Köln-Lüksemburg): Sabah kahvaltısının ardından Köln’e hareket ediyoruz. Yapılacak panoramik Köln şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır Tur sonrası Lüksemburg’a hareket ve varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi, Vedar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

12 Şubat (Lüksemburg-Paris): Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz.  Varışa istinaden Paris şehir turu. Turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi ve Opera Garnier görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

13 Şubat (Paris): Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Eiffel Kulesi + Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yaptırabileceğiniz serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz düzenlenecek olan Paris by night turuna katılabilirler. Tur sonrası otele  transfer. Geceleme otelinizde.

14 Şubat (Paris): Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler (130 Euro). Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletlerevi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tur sonrası otele dönüş serbest zaman. Geceleme otelinizde. 

15 Şubat (Paris-Brüksel): Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Brugge Tablo gibi kanalları, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü  Brugge’de vereceğiz serbet zaman sonrası Brüksel’e hareket. Brüksel’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place(şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel Stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde. 

16 Şubat (Brüksel-İstanbul): Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK1944 sayılı tarifeli seferi ile saat 15:15’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 20:30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

– Türk Hava Yolları ile İstanbul Paris ve Brüksel – İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
–  Paris’de3- 4*  hotelde  vb  3  gece oda kahvaltı konaklama
–  Luxemburg ‘da 3 – 4* Hotel’de vb 1 gece oda kahvaltı konaklama
–  Amsterdam’da  3-4*   Hotel’de vb  2 gece oda kahvaltı konaklama
–  Brüksel’de 4 * Hotel vb 1 Gece oda kahvaltı Konaklama
–  7 adet öğle yemeği
–  7 adet akşam yemeği
–  Ayrıntılı  Paris, Luxemburg, Köln, Amsterdam, Brüksel şehir tanıtım turları
–  SEINE NEHRİ – MONTMARTRE-SACRE COEUR, NOTRE DAME – EIFFEL, BRUGGE, MARKEN&VOLENDAM, GRAND HOLLAND TURU
–  Tüm Transferler Ve Otobüsler ile şehirlerarası Ulaşımlar
– Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
–  Türsab seyahat sağlık güvence paketi
FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER :
  • Vize Ücreti ve takip bedeli
  • Otellerde minibar, telefon vb. ekstra harcamalar
  • Ekstra Geziler( Eurodisney)
  • Yurtdışı çıkış vergisi

Yapılacak havalelerde ‰ 9,48 damga vergisi kesilecektir.

Havale Ücreti Kurumunuz Tarafından Karşılanacaktır.

T.C. Ziraat Bankası ANKARA-Necatibey Şubesi

IBAN No : TR75 0001 0007 9577 2857 5850 02 nolu hesabına havale edilmelidir.

İRTİBAT : Tel : 0312 230 85 82   Faks : 0312 230 85 83

                    (Genel Koordinatör)   Gsm : 0544 445 10 26

  Eğitim Sorumlusu       Gsm : 0541 231 85 82

 
 
 

Eğitimlerimizden Haberdar Olmak için E-Bültenimize Kayıt Olabilirsiniza b y2 z2 o2 c2 x2 j2 l2 k2 i2 e2 f2 g2 h2 g2 d2